niedziela, 14 lutego 2016

kampinoskie spotkania

                     "... - ludzie mają Pana za dziwaka Panie Matoszko....
                           - a niech mają... lubię usiąść na kamieniu i patrzeć na to co widać ..."
Wołkow


8 komentarzy:

 1. Sarenki piękne! Zarówno te na 2, jak i ta na 3:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozwoliłam sobie zajrzeć w rewanżu i bardzo się cieszę. Jestem zauroczona oszczędnymi wprowadzeniami, doborem cytatów. Też lubię usiąść na kamieniu... . Fajne trawy na 3 i zwózka siana.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za odwiedziny, cieszę się, że były udane :) Pozdrawiam i zapraszam

   Usuń
 3. Przepraszam kampinoskie łosie, ale przy biebrzańskich wyglądają, jak ..., może jednak nie dokończę. Najfajniejsza jest fura z sianem, zważywszy, że parę kilometrów dalej zaczyna się tzw. stolica:)

  OdpowiedzUsuń
 4. ahh drogi czepialski ... powiedz mi lepiej, cóż to siedzi za pierwszą sarenką :) Co do siana, mam już pewne plany... i bardzo się cieszę, że to tylko parę kilometrów dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. no i nie odpowiedział :) Zapisku, ptak w drugim planie zbudowany jest z kilkunastu pikseli, więc trudno jednoznacznie wskazać, ale w mojej skromnej opinii, to w pierwszej kolejności jest myszołów, który przed chwilą się otrzepał i jest lekko nastroszony lub jest na chwilę przed startem, w pierwszej fazie otweirania skrzydeł. Druga ewentualność, nie mniej prawdpodobna ze względu na sywetkę - kruk. Poza dla niego typowa, one tak prznoszą ciężar ciała do przodu gdy się rozglądają. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję Krzysiu ... masz bardzo wprawne oko i wyobraźnię :)

  OdpowiedzUsuń